Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji to placówka, której głównym celem jest promocja aktywnego stylu życia i zapewnienie możliwości uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Nasza oferta skierowana jest do osób w różnym wieku. Sport powinien bowiem odgrywać ważną rolę w życiu każdego człowieka, bez względu na wiek.

Organizujemy zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób starszych. W naszej placówce regularnie odbywają się mecze piłki nożnej i ręcznej, koszykówki oraz siatkówki. Umożliwiamy grę w tenisa stołowego, a także organizujemy zajęcia fitness.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje siłownią, z której może korzystać każda osoba zainteresowana tą dyscypliną sportu. Istnieje także możliwość konsultacji z trenerem, celem doboru odpowiedniego zastawu ćwiczeń,. Nasza działalność polega także na organizacji wycieczek pieszych i rowerowych, które dowodzą tego, że najlepszy relaks zapewnia wypoczynek aktywny. Informacje o tego typu wydarzeniach zamieszczane są regularne na naszej stronie internetowej.

Prowadzimy także zajęcia edukacyjne, a przede wszystkim warsztaty, podczas których poruszamy zagadnienia związane ze sportem oraz rekreacją. Mamy świadomość tego, że aktywny styl życia powinien być połączony z odpowiednią dietą, dlatego zwracamy uwagę także na kwestie zdrowego odżywiania oraz stosowanych przez sportowców suplementów diety, na przykład boosterów treningowych. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty oraz zapewniamy, że jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie.