Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji to miejsce, w którym organizowanych jest dużo zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pasja to aktywnego stylu życia powinna być rozwijania już od najmłodszych lat, ponieważ w ten sposób można uzyskać najlepsze rezultaty. Nasza oferta została dostosowana do umiejętności i zainteresowań różnych dzieci i nastolatków.

Odpowiednie propozycje dla siebie odnajdą u nas między innymi ci, którzy lubią sporty zespołowe. Prowadzimy dziecięce i młodzieżowe drużyny futbolowe, koszykarskie i siatkarskie. Młodzi pasjonaci sportu mogą także brać udział w zajęciach tanecznych oraz trenować takie sporty jak bieganie czy tenis stołowy. Organizujemy również zajęcia z nauki pływania, mając na uwadze fakt, że od takich umiejętności nierzadko uzależnione jest ludzkie życie. W ofercie dla dzieci i młodzieży nie mogło zabraknąć wycieczek, które zachęcają do wyboru aktywnego wypoczynku. Rajdy piesze oraz rowerowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Latem organizujemy dalsze wycieczki, podczas których dzieci i młodzież mają szanse na zdobycie górskich szczytów. Informacje o organizowanych przez nas wycieczkach zamieszczane są na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Można tutaj odnaleźć także harmonogram zajęć sportowych dla najmłodszych.

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty wszystkie dzieci oraz nastolatków, natomiast ich rodziców i opiekunów skłaniamy do wspierania swoich podopiecznych w rozwijaniu sportowych pasji.